Mūsų naujienos

 • Moki lizingo paslauga
  21/02/2017 0 Komentarai
  MOKI LIZINGO paslauga

  Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų planų įgyvendinimo, todėl nuo šiol savo klientams siūlome galimybę pasinaudoti lizingo paslauga.

  Apšiltinkite namus dabar, mokėkite vėliau!!

  Skaityti daugiau
 • Paroda budma 2017
  21/02/2017 0 Komentarai
  Paroda BUDMA 2017

  Prasidėjus naujiems 2017m. įmonė savo gaminamą produkciją pristatė kasmet Lenkijoje vykstančioje parodoje BUDMA 2017. Tai didžiausia Rytų Europoje statybinės srities paroda, pritraukianti profesionalius dalyvius ir lankytojus iš užsienio, kurie atstovauja ne tik statybos sektoriaus bendroves, bet ir statybinių prekių prekybos tinklus, didmeninės prekybos sandėlius, platintojus, statybos rangovus ir architektus, bei einantis pirkimų vadybininkų pareigas arba yra įgalioti priimti sprendimus dėl produktų pirkimo.

  Skaityti daugiau
 • Kalėdinis stebuklas
  21/02/2017 0 Komentarai
  Kalėdinis stebuklas

  Gruodžio 15 d. Vilniaus Santariškių klinikų kiemelyje įvyko smagus ir „skambantis“ sujudimas. Pamažu „dygo“ originali eglutė, atsirado rogės, gražuoliai besmegeniai, prigužėjo vaikų... Tarsi pasaką ar kalėdinę paslaptį ligoniukams kūrė UAB „Totochemical“ darbuotojai kartu su Telšių „Germanto“ progimnazijos 6c klasės auklėtiniais.Šių žmonių iniciatyva buvo pastatyta net 5 metrų Kalėdinė eglutė, pagaminta iš apšiltinimo medžiagos. O šalia jos išsirikiavo linksmieji besmegeniukai, kurie pro ligoninės langus žvelgiantiems vaikams šypsosis ir suteiks džiaugsmo.Siurprizų netrūko ir vaikų onkohematologijos skyriuje - čia juos aplankė tikras Kalėdų senis su dovanomis ir vaikų linkėjimais. Ačiū, gerieji Telšių „Germanto“ progimnazijos 6 c klasės mokiniai ir, auklėtojau, Audriau Skukauskai! Ačiū Mamų Unijai, kad leidote sukurti Kalėdinį stebuklą.

  Skaityti daugiau